Record Details

General theory eh ondulyatornyh induction acceleration systems

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title General theory eh ondulyatornyh induction acceleration systems
Oбщая теория ен-ондуляторних индукционных ускорительный систем
ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ЕН-ОНДУЛЯТОРНИХ ІНДУКЦІЙНИХ ПРИСКОРЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ
 
Creator Куліш, В.В.; НАУ, кафедра теоретичної фізики
Губанов, І.В.; НАУ, кафедра теоретичної фізики
Марінченко, Г.Є.; НАУ, кафедра теоретичної фізики
Бруснік, А.Ю.; НАУ, кафедра теоретичної фізики
 
Subject


 
Description  Universal theoretical model within which it is possible quantitative description of ЕН-accelerators and similar devices on their basis is built (ЕН-systems). Description of such universal model is offered to realize within the theory of hierarhial ossilations and waves. For solution of nonlinear tasks of theory of the ЕН-systems is offered to use the hierarchical versions of method of Bogolubov, method of averaged equation for the current density and method of hierarchical transformation of coordinates.
 Построена универсальная теоретическая модель, в рамках которой возможно количественное описание ЕН-ускорителей и аналогичных устройств на их основе (ЕН-систем). Описание такой универсальной модели можно реализовывать в теории иерархичных колебаний и волн. Для решения нелинейных задач теории ЕН-систем предложено использовать иерархическую версию метода Боголюбова, метод усредненного уравнения для плотности тока и метода иерархического преобразования координат.
 Побудовано універсальну теоретичну модель, у рамках якої можливий кількісний опис ЕН-прискорювачів і споріднених пристроїв на їхній основі (ЕН-систем). Опис такої універсальної моделі можна здійснювати в теорії ієрархічних коливань і хвиль. Для розв'язання нелінійних задач теорії ЕН-систем запропоновано використовувати ієрархічну версію методу Боголюбова, метод усередненого рівняння для густини струму та метод ієрархічного перетворення координат.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2006-01-01
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/1313
10.18372/2306-1472.27.1313
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 27, № 1 (2006); 233-239
Вестник Национального авиационного университета; Том 27, № 1 (2006); 233-239
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 27, № 1 (2006); 233-239
 
Language uk
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ