Record Details

Оne-theory unstationary linearly polarized models en-ondulyatornyh induction acceleration systems

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title Оne-theory unstationary linearly polarized models en-ondulyatornyh induction acceleration systems
Oдночастичная теория нестационарных линейно поляризованных моделей ен-ондуляторних индукционных ускоряющихся систем
ОДНОЧАСТИНКОВА ТЕОРІЯ НЕСТАЦІОНАРНИХ ЛІНІЙНО ПОЛЯРИЗОВАНИХ МОДЕЛЕЙ ЕН-ОНДУЛЯТОРНИХ ІНДУКЦІЙНИХ ПРИСКОРЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ
 
Creator Куліш, В.В.; НАУ, кафедра теоретичної фізики
Губанов, І.В.; НАУ, кафедра теоретичної фізики
Марінченко, Г.Є.; НАУ, кафедра теоретичної фізики
Вальденмайєр, Г.Г.; НАУ, кафедра теоретичної фізики
 
Subject


 
Description  The theory of nonstationary homogeneous and heterogeneous linear polarized models of ЕН-accelerators within one-particle approach was built. Possibility of usage in given systems the effects such as:  effects of charged particles capture and charged particles reflection from the entrance is demonstrated. Criteria which regulate possibility of these phenomena appearance are formulated. Usage of this effect for creation of the systems of picoseconds electronic banches formation is suggested.
 Построена теория нестационарных однородных и неоднородных линейно поляризованных моделей ЕН-ускорителей. Показана возможность реализации в таких системах ряда эффектов, в т.ч. эффектов захвата и отражения от входа заряженных частиц. Сформулированы критерии, регламентирующие возможность проявления этих явлений. Предложено использование эффекта захвата качестве основы для создания систем формирования пикосекундних электронных банчей.
 Побудовано теорію нестаціонарних однорідних і неоднорідних лінійно поляризованих моделей ЕН-прискорювачів. Показано можливість реалізації в таких системах ряду ефектів, у т. ч. ефектів захоплення і відбивання від входу заряджених часток. Сформульовано критерії, що регламентують можливість прояву цих явищ. Запропоновано використання ефекту захоплення як основи для створення систем  формування пікосекундних електронних банчів.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2006-02-01
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/1352
10.18372/2306-1472.28.1352
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 28, № 2 (2006); 162-169
Вестник Национального авиационного университета; Том 28, № 2 (2006); 162-169
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 28, № 2 (2006); 162-169
 
Language uk
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ