Record Details

MODELING OF SATELLITE CHANNEL FOR TRANSMISSION OF ADS-B MESSAGES

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title MODELING OF SATELLITE CHANNEL FOR TRANSMISSION OF ADS-B MESSAGES
НАБЛЮДЕНИЕ ЗА ВОЗДУШНЫМ ДВИЖЕНИЕМ С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ ADS-B СИСТЕМЫ
СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПОВІТРЯНИМ РУХОМ З ВИКОРИСТАННЯМ ADS-B СИСТЕМИ
 
Creator Харченко, В.П.; Національний авіаційний університет
Барабанов, Ю.М.; Національний авіаційний університет
Грехов, A.M.; Національний авіаційний університет
Газнюк, М.О.; Національний авіаційний університет
Колчев, М.В.; Національний авіаційний університет
 
Subject surveillance over air traffic; system for reception of ADS-B signals
621.396
наблюдение за воздушным движением; система для прийома ADS-B сигналов
621.396
система для прийому ADS-B сигналів; спостереження за повітряним рухом
621.396
 
Description  For surveillance over air traffic the system for reception of ADS-B signals was built. For this purpose the antenna, the receiver of ADS-B signals, the decoder were made and the software for computer was installed. Airplanes on a distance up to 160 km and heights up to 12 000 m were observed. This system has small "blind funnel" and allows to trace airplanes practically "over itself". The system is used in educational process and for performance of student's scientific researches.
 Для наблюдения за воздушным движением создана система для приема ADS-B сигналов. Рассмотрены изготовленные для этого антенна, приемник ADS-B сигналов, декодер и установленное программное обеспечение для компьютера. Описано наблюдение за самолетами на расстоянии до 160 км и высотах до 12 000 м. Показано, что система имеет небольшую «слепую воронку» и отслеживает самолеты практически «над собой». Отмечено, что система используется в учебном процессе и для выполнения студенческих научных исследований.
 Для спостереження за повітряним рухом створено систему для прийому ADS-B сигналів. Розглянуто виготовлені для цього антену, приймач ADS-B сигналів, декодер та встановлене програмне забезпечення для комп’ютера. Показано, що система використовується в навчаль-ному процесі під час проведення лабораторних робіт та для виконання студентських наукових досліджень.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2012-12-19
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/3478
10.18372/2306-1472.53.3478
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 53, № 4 (2012); 13-19
Вестник Национального авиационного университета; Том 53, № 4 (2012); 13-19
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 53, № 4 (2012); 13-19
 
Language ru
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ