Record Details

SOURCES OF ECOLOGICAL HAZARDS FOR SUBURBAN AREAS

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title SOURCES OF ECOLOGICAL HAZARDS FOR SUBURBAN AREAS
ИСТОЧНИКИ ЭКОЛОГИЧЕСКОЙ ОПАСНОСТИ СУБГОРОДСКОЙ ТЕРРИТОРИИ
ДЖЕРЕЛА ЕКОЛОГІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ СУБМІСЬКОЇ ТЕРИТОРІЇ
 
Creator Кічата, Н.М.; Національний авіаційний університет
Заплатинський, В.М.; Національний авіаційний університет
 
Subject ecological hazard; pollution; risk; suburban area; threat
UDC 504.05(477.41)(045)
загрязнение; риск; субгородская территория; угроза; экологическая опасность
УДК 504.05(477.41)(045)
екологічна небезпека; забруднення; загроза; ризик; субміська територія
УДК 504.05(477.41)(045)
 
Description  The article is devoted to analysis of sources of hazards in the areas adjacent to large cities, in particularly Kiev. In this work a new concept “suburban areas” was offered and quite high level of ecological danger, created in suburban areas due to several hazards, was proved. The sources and key factors of ecological danger for Kiev region were shown and classification of this area into zones of ecological danger was made.
 Рассмотрены источники опасности на территориях, прилегающих к крупным городам. Сформировано новое понятие «субгородская территория». Доказано, что на субгородских территориях создаётся достаточно высокий уровень опасности, связанный с рядом опасных факторов. Приведены источники и основные факторы, представляющие опасность для экологии субгородских территорий на примере Киевской области. Выполнена классификация этой территории на зоны экологической опасности.
 Розглянуто джерела екологічної небезпеки на територіях, які прилягають до великих міст. Сформовано нове поняття «субміська територія». Доведено, що на субміських територіях створюється досить високий рівень екологічної небезпеки, який пов’язаний з рядом небезпечних факторів. Наведено перелік основних джерел, небезпечних для екології субміських територій на прикладі Київщини. Зроблено класифікацію цієї території на зони екологічної небезпеки.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2012-10-19
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/2363
10.18372/2306-1472.52.2363
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 52, № 3 (2012); 131-134
Вестник Национального авиационного университета; Том 52, № 3 (2012); 131-134
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 52, № 3 (2012); 131-134
 
Language ru
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ