Record Details

Забезпечення користувачів пpвітряного простору України аеронавігаційною інформацією.

Репозитарій Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title Забезпечення користувачів пpвітряного простору України аеронавігаційною інформацією.
 
Creator Загородній, Артем Андрійович
 
Subject дипломна робота
аеронавігаційне обслуговування
повітряне судно
контрольна точка аеродрому
 
Description Робота публікується згідно наказу ректора від 21.01.2020 р. №008/од "Про перевірку кваліфікаційних робіт на академічний плагіат 2019-2020р.р. навчальному році" . Керівник проекту: доцент, Аргунов Генадій Федорович
Аеронавігаційна інформація є сукупністю певних даних, які необхідні для виконання польотів, організації повітряного руху і потоків, забезпечення відповідного рівня безпеки польотів.
Якість її надання безпосередньо залежить від якості продуктів аеронавіга-ційної інформації, підготовки персоналу з розробки та оформлення аеронавігаційних карт, підготовки та складання повідомлень типу NOTAM і збору інформації і її внесення до циркулярів аеронавігаційної інформації. Кожен з цих критеріїв дуже важливий для збереження цілісності інформації і даних, адже це впливає на безпеку польотів, їх ефективність та економічність.
В Україні всім вище перерахованим займається служба аеронавігаційної інформації, яка є підрозділ провайдера з аеронавігаційних послуг – Украерорух.
Збірник аеронавігаційної інформації (АІР) розробляється для забезпечення користувачів повітряного простору інформацією, що стосується польотів та іншої діяльності за правилами польотів за приладами (ППП). Також окремо видається збірник аеронавігаційної інформації за правилами візуальних польотів у якому детально описуються процедури польотів на аеродромах, вертодромах і злітно-посадкових майданчиках для забезпечення безпеки польотів на них.
Основними продуктами аеронавігаційної інформації є:
збірник аеронавігаційної інформації( а також збірник аеронавігацій-ної інформації за правилами візуальних польотів, котрий частіше входить до основного АІР);
циркуляр аеронавігаційної інформації (AIC);
повідомлення типу NOTAM;
регламентування та контроль аеронавігаційної інформації (AIRAC);
та інші.
 
Date 2020-03-23T09:08:45Z
2020-03-23T09:08:45Z
2020-02
 
Type Thesis
 
Identifier http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41871
 
Language uk
 
Format application/msword
 
Publisher Національний авіаційний університет.
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ