Record Details

Теоретичні засади реновації промислових районів зі створенням міського громадського простору

Репозитарій Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title Теоретичні засади реновації промислових районів зі створенням міського громадського простору
 
Creator Горбунова, Анастасія Ігорівна
 
Subject кваліфікаційна робота
дипломна робота
пояснювальна записка
автореферат
реновація промислових районів
промисловий район
реновація
громадський простір
відновлення ресурсу промислової будівлі
комплексна реновація промислових районів
 
Description Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ". Науковий керівник: Буравченко Сергій Григорович, к.арх., професор.
В умовах переходу суспільства до постіндустріальної епохи, яка відображається кризовим статусом, як в економічному, так і в соціальному секторі, гострим питанням постає втрата промисловими підприємствами своєї первинної виробничої функції. Це призводить до скорочення виробництва, в подальшому, закриття потужностей. Такий процес, зазвичай, завершується перетворенням промислового підприємства на закинуту депресивну територію, що порушує низку містобудівних факторів, серед яких композиційний баланс та економічна складова, через те, що жодним чином не використовуються.
Закинуті промислові території становлять інтерес, як для інвесторів так і для архітекторів, так як, завдяки реновації, вони отримують другий шанс: тут утворюється нова інфраструктура у вигляді житлових, громадських або комерційних приміщень. Особливо з появою дефіциту вільних територій для нового будівництва, виникає потреба у пошуку способів вирішення даного питання, рішення якого може стати реновація та функціональна адаптація промислової зони до сучасного механізму міста.
На сьогоднішній день, реновація промисловості є актуальним питанням для великої низки міст. Доцільність цього процесу знаходить своє місце у естетичних, економічних, історичних та екологічних аспектах. Майбутнє сучасної архітектури лежить у вмінні пристосувати та адаптувати будь яку будівлю до сучасних умов, що і досягається реновацією неефективних об’єктів, шляхом реновації та зміни їхнього функціонального спрямування.
 
Date 2021-02-16T10:59:05Z
2021-02-16T10:59:05Z
2020-12
 
Type Book
 
Identifier https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47123
 
Language uk
 
Format application/pdf
 
Publisher Національній авіаційний університет
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ