Record Details

Захист iнформацiйно-телекомунiкацiйних мереж вiд шкiдливої iнформацiї.

Репозитарій Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title Захист iнформацiйно-телекомунiкацiйних мереж вiд шкiдливої iнформацiї.
 
Creator Iгнатенко, Вадим Анатолiйович
 
Subject інформаційна безпека
функції захисту
епідеміологічні моделі
шкідлива інформація
інтернет
типологія мережі
модель захисту
система протидії
прогнозування
дипломна робота
 
Description Робота публікується згідно наказу ректора від 21.01.2020 р. №008/од "Про перевірку кваліфікаційних робіт на академічний плагіат 2019-2020р.р. навчальному році". Керівник проекту: професор Зіатдінов Юрій Кашафович.
Мета роботи:є аналiз та дослiдження моделi загрози розповсюдження забороненої iнформацiї в IТКМ.Iнформацiйно-телекомунiкацiйнi мережi (IТКМ) забезпечують практично повний спектр можливостей для обмiну iнформацiєю мiж користувачами – мережевими абонентами. Внаслiдок складностi та розповсюдженостi проблемою таких систем є їх низький рiвень iнформацiйної безпеки. Для забезпечення захисту iнформацiї в телекомунiкацiйних мережах, включаючи Iнтернет, розроблено безлiч методiв i засобiв. Але ефективного захисту абонентiв вiд загроз поширення забороненої iнформацiї, зокрема в умовах широкого використання iндивiдуально-орiєнтованих сервiсiв i пов'язаних з ними протоколiв i технологiй, не iснує.
Серед множини функцiй захисту принципової вiдносно даних систем є функцiя попередження прояви забороненої iнформацiї. Вона реалiзується за рахунок механiзмiв прогнозування загрози розповсюдження i розсилки повiдомлень з попередженнями про наслiдки дiй iз забороненим контентом. Використання iнших функцiй (попередження, виявлення, локалiзацiї та лiквiдацiї загрози) припускає наявнiсть повного контролю над системою, що в справжнiх умовах неможливо.
 
Date 2020-03-23T17:05:05Z
2020-03-23T17:05:05Z
2020-02-04
 
Type Other
 
Identifier http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41930
 
Language uk
 
Format application/pdf
 
Publisher Національний авіаційний університет
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ