Record Details

TEST DESK FOR EDDY-CURRENT PROBE CHECKING

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title TEST DESK FOR EDDY-CURRENT PROBE CHECKING
ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬНЫЙ СТЕНД ПРОВЕРКИ ВИХРЕТОКОВОГО ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЯ
ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ СТЕНД ПЕРЕВІРКИ ВИХРОСТРУМОВОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА
 
Creator Zakrevskiy, Alexander; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
 
Subject eddy current probe; eddy current probe model; test desk
620.179.147
вихретоковый преобразователь; модель вихретокового преобразователя; экспериментальный стенд
620.179.147
вихрострумовий перетворювач; модель вихрострумового перетворювача; експериментальний стенд
620.179.147
 
Description  The paper presents a test desk and the results of the experiment on the validity of the “Eddy-current probe – control object” system mathematical model. The “Eddy-current probe – control object” system mathematical model takes into account finite control object dimensions and its face of curvature absence. The paper focuses on the influence of the control object diameter and the distance from Eddy-current probe to Control object on the Eddy-current probe relative inductance curve dependence.
 Рассмотрено влияние конечности радиальных габаритов объекта контроля на зависимость индуктивности вихретокового преобразователя от расстояния от вихретокового преобразователя до объекта контроля. Изготовлен экспериментальный стенд. Разработана математическая модель системы «вихретоковый преобразователь – объект контроля», учитывающая конечность радиальных габаритов объекта контроля, их объемность и отсутствие кривизны торца. Приведена математическая модель системы «вихретоковый преобразователь – объект контроля» для прямоугольной плоской катушки индуктивности и цилиндрического электропроводного объекта контроля. Показаны результаты исследования влияния диаметра объекта контроля на характер поведения зависимости относительной индуктивности вихретокового преобразователя от расстояния от вихретокового преобразователя до объекта контроля.
 Розглянуто вплив скінченності радіальних габаритів об’єкта контролю на залежність індуктивності вихрострумового перетворювача від відстані від вихрострумового перетворювача до об’єкта контролю. Виготовлено експериментальний стенд. Розроблено математичну модель системи «вихрострумовий перетворювач – об’єкт контролю», що враховує скінченність радіальних габаритів об’єкта контролю, його об’ємність та відсутність кривизни торця. Наведено математичну модель системи «вихрострумовий перетворювач – об’єкт контролю» для прямокутної пласкої котушки індуктивності та циліндричного електропровідного об’єкта контролю. Показано результати дослідження впливу діаметру об’єкта контролю на характер поведінки залежності відносної індуктивності вихрострумового перетворювача від відстані від вихрострумового перетворювача до об’єкта контролю. Продемонстровано, що за характером поведінки кривої залежності індуктивності вихрострумового перетворювача від відстані від вихрострумового перетворювача до об’єкта контролю розроблена модель системи «вихрострумовий перетворювач – об’єкт контролю» адекватна експериментальним даним.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2012-09-20
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/2162
10.18372/2306-1472.51.2162
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 51, № 2 (2012); 82-86
Вестник Национального авиационного университета; Том 51, № 2 (2012); 82-86
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 51, № 2 (2012); 82-86
 
Language ru
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ