Record Details

Журналістика даних: роль візуалізації у сприйнятті даних реципієнтом

Репозитарій Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title Журналістика даних: роль візуалізації у сприйнятті даних реципієнтом
 
Creator Медведєва, Катерина Сергіївна
 
Subject дипломна робота
журналістика даних
скрейпінг
візуалізація даних
систематизація
обробка документів
інфографіка
 
Description Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. № 580 /од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ". Керівник проекту: професор, д-р наук з держ. упр.
Нестеряк Юрій Васильович
Сьогодні журналіст, завдяки розвитку технологій, отримав широкий вибір новітніх нструментів використання яких направлено на поліпшеня продуктивності його роботи, але разом з тим і нові обов’язки. Вони передбачають вміння журналіста користуватись новими технологіями для пошуку та забору даних, їх систематизації, а також здатність до дуже уважного аналізу достовірності джерел та фільтрації величезного різноманіття пропонованої інформації. Ще одним важливим завданням журналіста залишається вміння зробити матеріал цікавим для аудиторії.
Зі зміною майданчиків, що призначені для подання інформації, а саме переходу від друкованих видань до онлайн-ресурсів змінилось і сприйняття реципієнтом інформації, яка подається у текстововому вигляді.З урахуванням усіх аспектів, ми робимо акцент на те що, актуальним напрямом журналістики сьогодні стає журналістика даних. Метою дослідження є аналіз ролі візуалізації даних у сприйнятті інформації реципієнтом і вивченні та доведенні важливості ролі візуалізації даних в розвитку сучасної журналістики.
 
Date 2021-01-05T18:08:23Z
2021-01-05T18:08:23Z
2020
 
Type Learning Object
 
Identifier Медведєва К.С. Журналістика даних: роль візуалізації у сприйнятті даних реципієнтом. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2020. - 77 с.
https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45007
 
Language uk
 
Format application/pdf
 
Publisher Національний авіаційний університет
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ