Record Details

Концепція цільових траєкторій

Репозитарій Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title Концепція цільових траєкторій
 
Creator Охрим, Станіслав Володимирович
 
Subject дипломна
концепції вільного руху
єдине європейське небо
євроконтроль
 
Description Робота публікується згідно наказу ректора від 21.01.2020 р. №008/од "Про перевірку кваліфікаційних робіт на академічний плагіат 2019-2020р.р. навчальному році ". Керівник проекту: к.п.н., доц. Луппо Олександр Євгенович
Ефективність цілей, визначені SESAR з метою реагування на очікуване збільшення обсягу трафіку, є викликом для користувачів повітряного простору держави. Більш конкретно, розширення горизонту управління прибуттями та запровадження вільного маршруту змусять користувачів повітряного простору держави працювати в дедалі складніших умовах. У той же час потреби користувача військового повітряного простору з точки зору гнучкості та доступу до повітряного простору залишатимуться, зокрема, збільшене використання винищувачів, оснащених системами винищування на великій дальності. Концепція цільової траєкторії була створена для того, щоб відповісти на ці виклики та охопити конкретні військові потреби, не охоплені бізнес-траєкторією. Ці основні особливості включають:
• Конкретні профілі польотів, що передбачають використання зарезрвованого / обеженого повітряного простору;
• Авіаційні з'єднання з розщепленнями та злиттями;
• Потреби синхронізації траєкторії для польотів у складній місії чи навчанні;
• Польоти з високим пріоритетом та позапланові польоти (наприклад, для повітряної поліції);
• Проблеми конфіденційності.
Концепція цільової траєкторії була створена з метою:
1. Зберегти та покращити ефективність та безпеку місії, одночасно надаючи переваги мережі.
2. Забепечити військові та спеціальні операцій у складних умовах. ефективність місії для військових та державних авіаційних операторів.
3. Підвищити загальну продуктивність мереж та ефективність виконання міссій військовими та державними повітряними суднами.

Основна операційна зміна, що лежить в основі концепції цільової траєкторії, полягає в обміні інформацією про траєкторії руху з громадою ОрПР від планування до фази виконання. Це потребуватиме вдосконалення взаємодії між цивільним та військовим потенціалом. Для військових та державних операторів повітряних суден збільшення обміну даними створить спільну ситуаційну обізнаність між цивільними та військовими суб'єктами, що буде корисним з точки зору гнучкості (для військових), передбачуваності (для мережі) та безпеки (для всіх користувачі повітряного простору).
 
Date 2021-02-03T09:33:03Z
2021-02-03T09:33:03Z
2020-12
 
Type Thesis
 
Identifier https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45664
 
Language uk
 
Format application/pdf
 
Publisher Національний авіаційний університет
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ