Record Details

PROJECT TECHNOLOGIES FOR STUDENTS TRAINING

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title PROJECT TECHNOLOGIES FOR STUDENTS TRAINING
ПРОЕКТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ
 
Creator Сілакова, Т. Т.; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
 
Subject innovative approaches in education; innovation; information technologies; project method; education

інноваційні підходи в освіті; інновація; інформаційні технології; метод проектів; освіта
378.011
 
Description The article is devoted to project activity organization of higher educational institution students. The project method is presented as a way to implement the tasks of competence-oriented education, aimed not at the integration of actual knowledge, but on their application and acquisition of new ones. The article reflects the main points related to the use of project method in computer science teaching methodology
Статтю присвячено питанням організації проектної діяльності студентів вищого навчального закладу. Метод проектів представлений як спосіб реалізації завдань компетентнісно-орієнтованої освіти, спрямований не на інтеграцію фактичних знань, а на їх застосування і придбання нових. У статті висвітлено основні моменти, пов’язані з використанням методу проектів в методиці викладання інформатики.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor

 
Date 2017-12-12
 
Type Рецензована стаття
 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/VisnikPP/article/view/12571
10.18372/2411-264X.11.12571
 
Source Вісник Національного авіаційного університету. Серія: Педагогіка, Психологія; № 11 (2017); 153-158
Вестник Национального авиационного университета. Серия: Педагогика, Психология; № 11 (2017); 153-158
Proceedings of the National Aviation University. Series: Pedagogy, Psychology; № 11 (2017); 153-158
 
Language uk
 
Rights Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через 6 місяців з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ