Record Details

ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ДЛЯ РОБОТИ В АЕРОПОРТАХ

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ДЛЯ РОБОТИ В АЕРОПОРТАХ
PREPARATION OF SPECIALISTS OF SOCIAL SPHERE FOR WORK IN AIRPORTS
 
Creator Санжаровець, В. М.; кандидат філософських наук,
доцент кафедри соціальних технологій
Національного авіаційного університету
 
Subject пасажир аеропорту; стрес; поведінка; соціальна служба; соціальна робота; профайлінг
378.013.42
airport passenger stress; behavior; social service; social work; profiling

 
Description Соціальна робота в аеропорту полягає в наданні пасажиру аеропорту соціальних послуг. Основне методологічне положення полягає в тому, що особи перебувають у стані стресу, що характеризується наявністю певного набору ознак у зовнішності, поведінці. В таких умовах пасажир у своїх діях привертає увагу та потребує надання допомоги: з документами, в перевезенні, психологічної. Надати таку допомогу може людина, якій пасажир довіряє.
Social Work at the airport is to offer passengers the airport social services. The main methodological position is that people are under stress, characterized by a particular set of characteristics in appearance and behavior. In such circumstances, a passenger in his actions attracted the attention and help him with the documents of carriage or psychologically, can a person whom he trusts
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor

 
Date 2016-12-06
 
Type Рецензована стаття
 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/VisnikPP/article/view/12422
10.18372/2411-264X.9.12422
 
Source Вісник Національного авіаційного університету. Серія: Педагогіка, Психологія; № 9 (2016); 136-141
Вестник Национального авиационного университета. Серия: Педагогика, Психология; № 9 (2016); 136-141
Proceedings of the National Aviation University. Series: Pedagogy, Psychology; № 9 (2016); 136-141
 
Language uk
 
Rights Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через 6 місяців з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ