Record Details

TURBULENCE INTENSITY ESTIMATE IN THE SUBCRITICAL REGIME OF LIQUID HYDROMETEOR REVERSE DEFORMATION

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title TURBULENCE INTENSITY ESTIMATE IN THE SUBCRITICAL REGIME OF LIQUID HYDROMETEOR REVERSE DEFORMATION
ОЦІНКА ІНТЕНСИВНОСТІ ТУРБУЛЕНТНОСТІ В ДОКРИТИЧНОМУ РЕЖИМІ ОБОРОТНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ РІДКИХ ГІДРОМЕТЕОРІВ
ОЦІНКА ІНТЕНСИВНОСТІ ТУРБУЛЕНТНОСТІ В ДОКРИТИЧНОМУ РЕЖИМІ ОБОРОТНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ РІДКИХ ГІДРОМЕТЕОРІВ
 
Creator Авер’янова, Ю.; Національний авіаційний університет
Аверьянов, А.; Національний авіаційний університет
 
Subject
hydrometeor; мeteorological Radar; polarimetry; turbulence




гідрометеор; метеорологічний радіолокатор; молекулярні сили поверхневого натягування; поляриметрія; турбулентність
 
Description The atmospheric forces and processes that lead to the drop deformation and vibration are considered and analized. The use of polarization characteristics of reflected from hydrometeor assemble radar signal are proved. The polarization spectrum concept is used for dynamic characteristics estimate. The expression that allows to define the reflected radar signal power redistribution between electromagnetic wave polarization components received with orthogonal antennas of Doppler-Polarimetric radar is obtained. The expression can be used for creating turbulence intensity values scale for estimation wind related phenomena with polarization characteristics of radar signal.
Виконано аналіз дії внутрішніх сил натягування та зовнішніх сил атмосферних процесів, щопризводять до деформації та вібрації рідких гідрометеорів. Одержано вираз, який дозволяєвизначити розподіл енергії відбитого від гідрометеорів радіолокаційного сигналу міжортогональнимиантенами доплерівсько-поляриметричного радіолокатора. Зроблено обґрунтування граничнихзначень змін півосей краплі-сфероїда за рахунок впливу атмосферних динамічних процесів.Ключові слова: гідрометеор, метеорологічний радіолокатор, молекулярні силиповерхневого натягування, поляриметрія, турбулентність.
Виконано аналіз дії внутрішніх сил натягування та зовнішніх сил атмосферних процесів, що призводять до деформації та вібрації рідких гідрометеорів. Одержано вираз, який дозволяє визначити розподіл енергії відбитого від гідрометеорів радіолокаційного сигналу міжортогональними антенами доплерівсько-поляриметричного радіолокатора. Зроблено обґрунтування граничних значень змін півосей краплі-сфероїда за рахунок впливу атмосферних динамічних процесів.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2012-04-20
 
Type




 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/112
10.18372/2306-1472.50.112
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 50, № 1 (2012); 56-60
Вестник Национального авиационного университета; Том 50, № 1 (2012); 56-60
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 50, № 1 (2012); 56-60
 
Language uk
 
Coverage





 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ