Record Details

STRUCTURAL AND ELECTROOPTICAL PROPERTIES OF THE ELECTROCHROMIC LIQUID-CRYSTALLINE COMPOSITES

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title STRUCTURAL AND ELECTROOPTICAL PROPERTIES OF THE ELECTROCHROMIC LIQUID-CRYSTALLINE COMPOSITES
СТРУКТУРНЫЕ И ЭЛЕКТРООПТИЧЕСКИЕ СВОЙСТВА ЭЛЕКТРОХРОМНЫХ ЖИДКОКРИСТАЛЛИЧЕСКИХ КОМПОЗИТОВ
СТРУКТУРНІ ТА ЕЛЕКТРООПТИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ЕЛЕКТРОХРОМНИХ РІДКОКРИСТАЛІЧНИХ КОМПОЗИТІВ
 
Creator Бордюг, Г.Б.; Національний авіаційний університет
Поліщук, А.П.; Національний авіаційний університет
 
Subject electrochromism; lyotropic liquid crystals; structural analysis; viologens
532.783
виологены; лиотропные жидкие кристаллы; структурный анализ; электрохромизм
532.783
віологени; електрохромізм; ліотропні рідкі кристали; структурний аналіз
532.783
 
Description  In this work we determine structural peculiarities and main parameters of the new composite materials based on lyotropic liquid crystals with viologen admixtures. We provided a complex investigation of the electrochromism of created materials caused by viologens, which have the ability of coloration under the action of an electric field.
 Определены структурные особенности и основные параметры новых композитных материалов на основе лиотропных жидких кристаллов с примесями виологенов. Проведено комплексное исследование электрохромизма созданных материалов, обусловленного виологенами, которые способны окрашиваться под воздействием электрического поля. Отмечено наличие в исследуемых образцах смектического упорядочения. Проанализированы процессы, которые проходят в композитах лиотропные жидкие кристаллы – виологен в случае приложения электрического поля.
 Наведено результати структурних та електрооптичних досліджень новостворених композитів на основі ліотропних рідких кристалів каприлату калію та віологенів. Визначено наявність у досліджуваних зразках смектичного впорядкування. Описано його основні параметри. Показано, що    електрохромні властивості віологенів зберігаються і при розчиненні в рідкокристалічній матриці, що проявляється в забарвленні зразків під дією зовнішнього електричного поля і підтверджується оптичними спектрами поглинання. Проаналізовано процеси, які проходять у композитах ліотропні рідкі кристали – віологен у разі прикладання електричного поля.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2012-12-19
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/3513
10.18372/2306-1472.53.3513
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 53, № 4 (2012); 80-83
Вестник Национального авиационного университета; Том 53, № 4 (2012); 80-83
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 53, № 4 (2012); 80-83
 
Language ru
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ